SQL Server

SQL SERVER 2019 standart 16 CoreHerhangi bir sorunuz için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Ödeme yapıldıktan sonra ürün anahtarınız 5 dakika içinde e-postanıza veya WhatsApp'a gönderilecektir.Tüm ürünler online anahtar kod şeklinde teslim edilir.Bir kod çalışmazsa, hemen düzelteceğiz veya değ..
2.890TL
SQL SERVER 2016 standardıSQL Server 2016, tanıdık araçlarla tüm verilerden daha hızlı, bellek içi içgörülerle tüm iş yüklerinde görev açısından kritik performans ve kuruluşların şirket içinde genişleyen çözümleri kolayca oluşturmasını, dağıtmasını ve yönetmesini sağlayan hibrit bir bulut platfo..
1.190TL
SQL SERVER 2017 Standard SQL Server Standard Edition, departmanlar ve küçük kuruluşlar için uygulamalarını çalıştırmaları için temel veri yönetimi ve iş zekası veritabanı sağlar ve kurum içi ve bulut için paylaşılan geliştirme araçlarını destekleyerek minimum BT kaynağıyla verimli veritabanı..
1.190TL
SQL SERVER 2019 Standard SQL Server Standard Edition, departmanlar ve küçük kuruluşlar için uygulamalarını çalıştırmaları için temel veri yönetimi ve iş zekası veritabanı sağlar ve kurum içi ve bulut için paylaşılan geliştirme araçlarını destekleyerek minimum BT kaynağıyla verimli veritabanı..
1.190TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)