Autodesk

3DS MAX 20243ds Max® yazılımı ile profesyonel kalitede 3D animasyonlar, sunumlar ve modeller üretin. Daha kısa sürede daha iyi 3B içerik oluşturmanıza yardımcı olacak güçlü ve esnek araçlar paketi.  ● 12 aylık abonelik  ● Windows sistemiyle uyumlu ● Öğrenciler ve öğretmenler tarafından..
1.399TL
Alias 2022İnce tasarımların oluşturulmasında sunum ve görselleştirme için profesyonel grafik tasarım yazılımı.●12 aylık abonelik.● Windows sistemi ile uyumludur.● Öğrenci ve öğretmen kullanımı için lisanslanmıştır.Herhangi bir sorunuz için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Öde..
1.399TL
Autodesk Autocad 2024  AutoCAD®, mimarların, mühendislerin ve inşaat profesyonellerinin doğru 2B ve 3B çizimler oluşturmak için güvendikleri bilgisayar destekli tasarım (CAD) yazılımıdır.12 aylık abonelik.Windows sistemi ile uyumludur.Serial number edu Lisans.Şirketler veya bireyseller ..
1.399TL
Windows için Autodesk AutoCAD Architecture 202412 aylık abonelik.Windows sistemi ile uyumludur.Serial number edu Lisans.Şirketler veya bireyseller için kullanılabilir.Herhangi bir sorunuz için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Ödeme yapıldıktan sonra ürün anahtarınız 5 dakika içinde..
1.399TL
Maya 202412 aylık abonelik.Windows sistemi ile uyumludur.Serial number edu Lisans.Şirketler veya bireyseller için kullanılabilir.Herhangi bir sorunuz için WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.Ödeme yapıldıktan sonra ürün anahtarınız 3 saat içinde e-postanıza veya WhatsApp'a gönderilecektir.Tüm ür..
1.399TL
Civil 3D 2021Civil 3D® inşaat mühendisliği tasarım yazılımı, çizim, tasarım ve inşaat belgelerini iyileştirmek için entegre özelliklerle BIM'i (Yapı Bilgi Modellemesi) destekler.12 aylık abonelik.Windows sistemi ile uyumludur.Serial number edu Lisans.Şirketler veya bireyseller için kullanılabili..
1.399TL
Revit 2024Kavramsal tasarım, görselleştirme ve analizden imalat ve inşaata kadar proje yaşam döngüsü boyunca verimliliği ve doğruluğu artırmak için Revit® BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) yazılımını kullanın.12 aylık abonelik.Windows sistemi ile uyumludur.Serial number edu Lisans.Şirketler veya bire..
1.399TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)